Zapůjčení navigace 

Nemáš dosud vlastní GPS navigaci a nechce se ti do ní kvůli jedné akci investovat? Nevadí. 

Nabízíme zapůjčení GPS navigace Garmin eTrex 22x včetně držáku na řídítka kola. Používání navigace je jednoduché, přístroj disponuje barevným displejem o uhlopříčce 2,2", má předinstalovanou turistickou mapu ČR a napájení zajišťují dvě AA baterie. Detailní popis a technické informace najdeš na webu českého distributora.

Navigaci obdržíš připravenou, včetně předinstalované trasy Highlands ultra SOLOmaniac. Stačí tak jen připevnit držák na řídítka kola, vložit dvě tužkové (AA) baterie a vyrazit zdolat výzvu SOLOmaniac!

Elektronický návod k obsluze navigace najdeš tady (včetně možnosti stažení ve formátu pdf).

Jak na to?

Při registraci u dotazu "Zapůjčení navigace" zvol možnost "Ano, mám zájem o zápůjčku" a my si tvůj požadavek povedeme v evidenci. Následně, až budeš znát datum, kdy budeš chtít výzvu SOLOmaniac absolvovat, napiš žádost  s  uvedením termínu zapůjčení na náš email highlands.ultra@gmail.com  a domluv si tak rezervaci navigace. Nicméně pamatuj: počet přístrojů je omezen, takže, kdo dřív napíše, ten dřív jede! :-)  

Ceník zápůjčky:

Půjčovné: 299,-Kč za víkend (pátek až neděle), cenu za delší zápůjčku možno dohodnout individuálně.

Poštovné za zaslání na vaši adresu: 99,-Kč 

Vratná kauce: 4000,-Kč 

Podmínky zápůjčky: 

Na základě rezervačního emailu ti zašleme poštou GPS navigaci na uvedenou adresu. Částku za půjčovné, poštovné a vratnou kauci je nutno složit předem na zaslaný účet.

Upozornění: Při nevrácení navigace v dohodnutém termínu kauce propadá a navigace se považuje za "prodanou". Při poškození přístroje bude z kauce odečtena částka za opravu v autorizovaném servisu. Při neopravitelném poškození nebo ztrátě navigace kauce propadá.

Vytvořte si webové stránky zdarma!